| Întrebdetoateee a întrebat:

Deci sa-mi zica si mie cineva va rog de unde doamne iarta-mă pot gasi și eu,, Vaseline de buze" nu vorbesc de vaselina auto cautati pe net,, vaseline de buze" de aia zic și știu ca am mai pus întrebarea asta de 100 de ori dar daca nu-mi raspunde nimeni n-am ce sa fac deci știe cineva de unde pot gasi ca nu mai pot?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se gaseste la orice magazin cu cosmetice si rujuri, gasesti si "lipstick" sau "strugurel de buze", " Lip gloss", "balsam de buze",
"luciu de buze tansparent".

"vaselina de buze" se spune la tara, printre cei care nu cunosc termenii de la oras happy

| Wr3nch a răspuns:

Pe net, e plin de site-uri care o vand. E prea de nisa sa o pupi in magazine fizice.

| Emma30555 a răspuns:

Incearca la magazine cu produse naturiste sau online

| mi25 a răspuns:

O micuta corectura: nu vaselina auto, ci vaselina tehnica.

| Întrebdetoateee explică (pentru mi25):

WOW GUYS! meriți un os!

| mi25 a răspuns (pentru Întrebdetoateee):

Eu sunt guy, nu guys!

| Sorinelz1 a răspuns:

Vaselina Cosmetica - Vaseline Original Petroleum Jelly 50ml

Scrie asta pe EMAG.

Acolo găsești.

Costa 8 lei.

Funda?☺️