| Grove1234567890 a întrebat:

Deeeci...am un telefon Samsung Corbi..si nu stiu care e parola lui. Vreau sa blochez unele chestii din meniu ca sa nu mai intre toti in ele.Stiti cumva cum as putea sa o aflu? Fundita! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Nyko05 a răspuns:

E simplu happy am avut si eu telefonul asta. Intrii in meniu, apoi dai la setari te duci la securitate si dai in jos pana la Blocare confidentialitate, apesi acolo si selectezi ce vrei sa fie blocat.
Sper ca am reusit sa te ajut happy
Succes! :*

| Grove1234567890 explică:

Stiu ..asta am facut dar nu stiu parola.

| Nyko05 a răspuns (pentru Grove1234567890):

Pai trebuie sa scrii tu o parola si sa dai save happy

| Grove1234567890 explică:

..Pai asta e proble mai..am scris candva o parola si nu o mai stiu!