| xGwenX a întrebat:

Din cate in cate zile trebuie facute exercitii pentru fund? am auzit ca nu e bine sa le faci in fiecare zi mai ales de 2 ori pe zi!
funda**

Răspuns Câştigător
| pcris a răspuns:

Cauta sa iti dezvolti lucrurile valoroase ce te particularizeaza pe tine si nu pe cele ce caracterizeaza toate fetele in general... Cand iti vei face un prieten el tocmai lucrurile ce te individualizeaza le va aprecia. Parerea mea. happy

9 răspunsuri:
| pcris a răspuns:

Nu ai un handicap cred. Deci, simte-te bine in pielea ta.winking

| xGwenX explică (pentru pcris):

Stai linistit.nu am!happy

| Jameson a răspuns:

Ba da e bine. Ar fi recomandat sa faci nonstop exerciti pentru fund.

| xGwenX explică:

Stiu ce voi toti credeti.dar mie imi place de un baiat.si chiar vreau sa-l impresionez.cred ca rezultatele la scoala nu sunt suficiente.de fapt asta nu conteaza pentru un baiat!

| pcris a răspuns (pentru xGwenX):

Lasa balivernele si nu te mai da... mare. Baietii adevarati nu apreciaza funduri si sani... mai nu stiu cum, ci caracterul bun si inteligenta fetelor. happy

| xGwenX explică:

Crezi ce vrei am nevoie de un sfat.eu de obicei ignor comentariile ironice.

| pcris a răspuns (pentru xGwenX):

Ai primit raspuns sincer. happy Invata in primul rand si daca ai probleme de sanatate, ceea ce NU cred, mergi la medicul de familie. happy