| Kittlinealiss a întrebat:

Din ce se câștigă mai multi bani? Make up sau pus unghii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din frizerie! Nici make up-ul si nici unghiile nu aduc cine stie ce castig, ca fetele si le pot face singure acasa, dar la tuns trebuie sa mearga udneva, de aceea spun, cu frizeria se castiga bine.

| fluture156 a răspuns:

Make up nu poti sa faci decât sâmbătă sau duminică, rar in cursul săptămânii. Deci doar cand sunt evenimente. În ceea ce privește treaba cu unghiile, daca esti bun ii ceea ce faci, poti avea cliente de dimineata pana seara. As zice ca e un venit mai sigur.
În schimb dacă iti deschizi un salon de cosmetică +Make up cu siguranta ca vei castiga foarte bine.

| MihaelaDart a răspuns:

Din ambele se castiga foarte bine.