| anonim_4396 a întrebat:

Doare cand te pensezi?

Răspuns Câştigător
| alexaalexandra a răspuns:

Doare putin.
dar e suportabiltongue

22 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Daaa. desi m-am pensat de multe ori pana acum tot ma doare. de fiecare data e un cosmar ca ma inrosesc foarte taaare si imi lacrimeaza ochii. dar poate e din cauza ca am pielea mai sensibila in sona ochilor.

| SweetCandy a răspuns:

Suportabil.

| Ea12345 a răspuns:

Prima oara doare. Apoi te obisnuiesti...

| madalicious a răspuns:

Prima oara doare atat de tare incat iti dau lacrimile si nu vrei sa te mai pensezi. laughing Apoi cu timpul durerea se diminueaza si nu mai doare tare deloc, ci doar putin.

| Ana a răspuns:

Cam da laughing

| Razvan a răspuns:

Daca te pensezi pentru prima oara du-te la un salon ca sa iti dea forma dorita, apoi te poti pensa tu singura avand grija sa pastrezi forma data. E o durere suportabilahee hee

| Maria_1984 a răspuns:

Inima nu e pe mijlochee hee

| georgi1897 a răspuns:

Doare putin. dar happy daca pui un cub de gheata inaintea pensarii. diminueaza durerea happy.
bafta :*

| Lora_6439 a răspuns:

Prima oara doare destul de tare. Apoi, cu timpul, o sa te obisnuiesti si o sa te doara doar putin.

| octavianpas a răspuns:

Doare, dar depinde cum suporti durerea.

| another_emo_girl a răspuns:

Pe mine ma doare, dar sunt anumite creme speciale care te ajuta mult

| Яùxsi a răspuns:

Doare putin la inceput, dar cu timpul te obisnuiesti.

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy!
Nu prea, doare putin la inceput, dar dupa aceea pielea incepe sa se obisnuiasca si nu te mai doare deloc. Oricum, nici la inceput nu doare prea tare, e mai mult o senzatie de inconfort.happy
Bye >big grin

| Pustii a răspuns:

Doare dar cu timpul te obisnuiestihappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu te-ai pensat niciodata? sa se faca mincinosu asa? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea, putin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| Fllly a răspuns:

Nu mori...
stai calma
e o durere suportabilawinking

| bIjuUu a răspuns:

Depinde de cinte te face daca are mana finutza si cunoaste meserie nu prea te doare eu m-am pensat si nu m-a durut de fapt mint a durut doar in partea stanga big grintipa mi-a zis ca o sa ma doara pentru ca e pe partea cu inima nu prea m inteles-o pentru ca stiu ca inima e la mijloc dar ma rog nu doare prea tare bafta:*