| MonyLoveBadBoy91 a întrebat:

Doare daca iti pui pierce putin mai josh de buza inferioara?

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Eu mi-am facut pierce in buza inferioara la sora unei prietene si aveam foarte multe emotii. Nici nu mi-am dat seama cand mi l-a facut. Nu a durut deloc. Ma rog. durerea a fost suportabila. Poate nici nu am simtit durerea pentru ca eram mult prea preocupata de noul meu pierce pe care acum nu il mai am sad. Doare mai mult in buza superioara. Deci stai linistita happy Bafta! :*

8 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Doare oriunde ti-l l-ai pune.

| Kerli a răspuns:

Nu doare foarte tare
du-te la un specialist e cel mai corect si igienic

| Kerli a răspuns:

Trebuie sa ai niste argumente convingatoare
nu poti doar sa le spui "vreau sa-mi fac pierce ca asa imi place mie"

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Numai tu stii ce ar putea spune parintii tai. Ar trebui sa vorbesti mai intai cu ei, sa le explici de ce vrei pierce, ca iti place foarte mult, ca nu e nicio problema daca te duci cu el la scoala pentru ca poti sa dai biluta jos si sa ramai doar cu tija care, daca este mica, aproape ca nu se vede. Gasesti tu ce sa le spui ca doar sunt parintii tai si ii cunosti f bine.

| PastilăBă a răspuns:

Pai orice pierce doare oriunde l`ai punesad
dar te sfatuiesc sanu`l faci singurica
du-te la un specialist, si poate nu te va durea asa tarewinking
succes:*

| yoo23 a răspuns:

Cam toate gaurile in corp dor.

| MonyLoveBadBoy91 explică:

Dar ce ar zice parintii

| MonyLoveBadBoy91 explică:

Mi-am facut si na durut