| FunkySmile a întrebat:

Cat de rau doare un pierce in buza big grin... cryingcryingcrying?

3 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Nu doare mai deloc. Eu am avut 2. si le.am facut singura si nu m-au durut. Dar daca le faci tu, trebuie sa ai mare grija sa nu te infectezi.Totul curat, dezinfectat etchappy!

| alinutzaaa a răspuns:

Nu doare aproape deloc, dar daca ai probleme cu durerea, incearca sa pui niste gheata acolo inainte de a-l da! happy

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Cum tier musca fff putin cineva de buna smug nu duare tongue! doar ca trebuie sa fii atent sa nu ti se infecteze! tongue>big grin