| anonim_4396 a întrebat:

Doare sa iti faci un piercing in interiorul urechii?

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ca orice injectie doare mai mult sau mai putin, functie de cum percepi tu durerea

| LuS[z] a răspuns:

In general percing-urile sunt dureroase asa ca cred ca e dureros. dar de ce vrei tocmai in interiorul urechii? Eu stiam ca daca iti faci un pierce vrei sa-l arati, nu? asa ca eu zic sa-ti faci pierce in alta parte.big grin

| kh1ss a răspuns:

Orice fel de piercing doare... acum depinde de cat de mult suporti tu durerea tongue

| Zoombe3 a răspuns:

Daca mergi la un centru dotat, poti cere sa ti se faca sub anestezie.

| nicoleta_5825 a răspuns:

Nu mi-am facut dar stiu ca doare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doare, si se poate si muri.

| cretudancelife a răspuns:

Nu doare multtongue

| stressymako a răspuns:

Da. trece repede.