| xilotto a întrebat:

Cine are piercing? Unde? si Daca se merita sa iti faci? Doare?

4 răspunsuri:
| brunetteee a răspuns:

1. eu am
2. in buric
3. pai din moment ce mi l-am facut, eu zic ca merita happypentru imi place.
4. simti o intepatura ca de ac, nimic mai mult

| bumbam a răspuns:

Depinde de gandirea fiecaruia eu am in ureche sus in zgarciu ala si mai am si in limba sincer imi plac mult dar doare sa stii adica depinde de om sincer eu nu mi le.am dat de moda fac ce. mi place si cu cat adica daca vezi ca se infecteaza il scoti nu iti mai pui oricum te plictisesti de piercinguri sunt o moda trecatoare:p

| katherine_1054 a răspuns:

Nu merita. plus exista mari sanse sa capeti o infectie. tu alegi.