| mirajevents a întrebat:

Doneaza 2 euro prin sms la 858 pentru infiintarea unui departament de cardiochirurgie la spitalul Marie Curie din Bucuresti www.evenimente-magice.ro

Vrei sa ajuti copii bolnavi de inima?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si eu am trimis sms.

3 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu multi sunt interesati de aceste minunate campanii.Si eu am postat mai multe astfel de campanii dar nu prezinta un interes real pe acest site.crying
Eu am tot trimis smsuri pana acum.Nu mai este de strans o suma mare! Merita sa ajutam!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Apropo... daca vrei sa ajuti nu e neaparat nevoie sa postezi si acel site...pentru ca se numeste reclama. Da, este de admirat ca pe prima pagina apare bannerul acestei campanii, Felicitari! Dar TPU nu este site de reclama.

| BUBULINA a răspuns:

Felicitarile mele
am donat cu ceva timp in urma