| TabacaruAndrei a întrebat:

Doresc saptamana viitoare sa ma tund si nu stiu cum sa explic frizerulei-frizeritei sa ma tunda. Asa ca as vrea sa-mi arata-ti voi niste frizuri cu tipul : Periuta in parti si la mijloc parul sa fie mai maricel sa se observe diferenta si dat intr-o parte gen ca al unui rocker. Si daca se poate sami aratati poze cu tipuri din acestea de frizuri

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Ca al unui rocker?
Freza asta o vezi în orice sat de prin țară, cam toți de până în 30j de ani se tund așa.