| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall TPU, amo problema sa zic asa..deci am fost vinerea trecuta sa ma tund dar m-a tuns foarte rau! I-am spus sa ma tunda ca sa imi pot da parul intr-o parte dar femeia aia m-a tuns periuta pe parti iar de sus (partea stanga) mi-a tuns "un sfert" din partea aia la fel de scurt ca pe parti (periuta) iar acuma daca vreau sa imi dau parul intr-o parte parca as fii tuns chel cu o suvita de par pe mijloc :/// ceva super naspa! Sper sa intelegeti cum m-am tuns. Iar daca vreau sa imi dau parul din partea dreapta spre stanga, cum pe stanga sus m-a chelit, imi ramane parul in aer :'( :'( ce sa fac? Arata groaznic! Si nu cred ca exista ceva care sa imi ajute parul sa creasca mai repede nu? Si inca ceva..prietenii mei imi spun ca am un mers ciudat "robotic" dar ce sa fac daca sunt obosit? :/ cum sa umblu mai omeneste si mai normal? laughing
Multumesc pentru raspunsuri/sfaturi etc. Funda happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Puneti sapca in cap si nu te du la femei, cauta frizer barbatesc ca aia se pricep, ele stiu sa isi tunda femeile lor

| J0B0MAT a răspuns:

Iti pui o sapca/caciula.Si asa vine frigu si sunt multe caciuli la moda.

| Claudia333 a răspuns:

Pune-ti o sapca, caciula ceva pana iti creste parul, alta solutie nu ailaughing iar mersul doar tu poti sa tii-l controlezi, nu e vreo tehnica