| MissLaura a întrebat:

Draga TPU, m-am bronzat si nu stiu ce sa fac ca sa scap de el. un sfat va rog... m-am bronzat neuniform si vreau sa scap de bronz. Dau fundita garantat pentru solutia care merge.

2 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Cica tamponarea pielii cu zeama de lamaie ar ajuta... Nu am incercat(eu mi-s creola, nici nu stiu daca ar merge), dar sunt persoane care sustin ca atenueaza problema bronzului nedorit.

| laryyssaa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incerci sa exfoliezi pielea cu o crema speciala sau cu un burete de baie. ai grija insa sa nu freci prea tare pentru ca s-ar putea sa usture apoi.