| 1Character a întrebat:

Eu stau cam mult expus la soare si am facut "un bronz de tractorist" adica sunt bronzat pe maini si pe fata si pe corp nu.
Dar intrebarea este, cum as putea sa scap de acest bronz? sau fiu alb ca cum sunt si pe corp! Multumesc si daca functioneaza solutia

1 răspuns:
| qMiruq a răspuns:

Nu exista solutie la asa ceva, ce-ti ramane tie de facut este sa te bronzezi si pe restul corpului la fel, alta solutie repet : nu exista! happy Multa bafta! :*