| Corina a întrebat:

Dragi prieteni TPU, am si eu o intrebare si totodata o curiozitate. A incercat cineva cura slimball? Daca da, care sunt efectele pozitive si negative pe termen scurt si lung? Multumesc!
www.slimball.ro

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ca orice pilula de slabit are efect doar cat le iei. Pe termen lung, risti ca dupa ce nu le mai folosesti sa te ingrasi la loc sau mai mult.

| Dietetik.ro a răspuns:

Draga Corina, nu iti recomandam o astfel de masura drastica. Se stie ca orice corp strain introdus in organism nu pote avea pe termen lung decat efecte nocive :(. Mai bine incearca o dieta potrivita, poti intreba nutritionistul nostru http://www.dietetik.ro/comunitate/intreaba-specialist