| Corina a întrebat:

Dragi prieteni TPU, am si eu o intrebare si totodata o curiozitate. A incercat cineva cura slimball? Daca da, care sunt efectele pozitive si negative pe termen scurt si lung? Multumesc!

www.slimball.ro

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Corina explică:

Dragi prieteni(e), daca nu stiti nimic referitor la intrebare, va rog nu raspundeti numai de dragul de a acumula puncte. Era o intrebare cat se poate de serioasa si, dupa cum am mai spus, o curiozitate. N-am precizat ca eu as vrea sa slabesc. In ce priveste sfaturile despre mancatul sanatos si facutul sportului, asta o stie toata lumea, nu era nevoie de precizari suplimentare. Cu prietenie!

| Zmeura a răspuns:

Pai nu am incercat niciodat.Succes!

| djkidu a răspuns:

Sfatul meu nu mai incerca cure nu o sa reusesti apucate de sport si mananca sanatos...(am ma dat odata raspunsul asta laughing )