| Corina a întrebat:

Dragi prieteni TPU, am si eu o intrebare si totodata o curiozitate. Cine a incercat cura de slabire slimball? Care sunt efectele pozitive si negative pe termen scurt si lung? Multumesc!
www.slimball.ro

2 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Mama a incercat`o.
Intradevar, nu mai simtea nevoie de mancare.
Pe langa asta facea sport.
Dupa ce s`a lasat de ele venise chiar Craciunul.
A mancat destul de mult, si a pus 2 kg.pe care le-a dat jos.
Fata de alte pastile care dupa ce te lasi de ele, te ingrasi triplu, eu zic ca SlimBall sunt destul de bunehappy
Pa, pa:*

| adya77 a răspuns:

Daca nu mananci dupa ora 6 si mananci paine putina nu ai nevoie de medicamente o prietena si a stricat stomacu cu medicamente mai bine fa sport!