| Sfinnx a întrebat:

Duminica am nunta, si nu stiu cum sa ii conving pe ai mei sa nu merg. ptc trebuie sa mi cumpar rochie, pantofi etc, si pur si simplu imi displace sa merg la nunta, petreceri etc.Am cautat peste tot pe net rochie da n am gasit, si in oras am fost peste tot da n am gasit ceva frumos.Ce sa faac?crying

3 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie saptamana trecuta. Dar pana la urma tot mi-am gasit o rochie si a trebuit sa merg. laughing

| always4u a răspuns:

Pai ai putea sa incerci sa le explici faptul ca iti displace. Daca ei nu inteleg, spune-le ca nu cunosti majoritatea invitatilor sau ca nu te intelegi cu unii dintre ei. Succes, orice decizie ai lua! :* :3

| LoveFashionAndrea a răspuns:

Daca nu vrei sa te duci nu te duce nu te poate obliga nimeni sa faci ceva ce nu vrei dar daca totusi trebuie incearca sa-ti faci comanda de o rochie exact cum vrei tu :) uite aici o tipa care face haine foarte frumoase la comanda : https://www.facebook.com/pages/Nairas-Fashion/207940016057039?ref=hl!