| meatloaf a întrebat:

Toata viata am avut un fix cum ca la o nunta,seara,se potrivesc doar rochiile lungi,in nici un caz cele scurte care cred eu ca merg doar de zi, cocktail, etc.Am tot cautat o rochie lunga pe placul meu si nu am gasit nimic! Acum ma bate gandul sa imi iau un scurta, pentru ca am vazut o multime. Vroiam sa imi spuneti voi daca sunt eu nebuna de legat si ca rochiile scurte se potrivesc si la nunta, nu doar cele lungi...ca sa stiu daca imi iau...nu radeti de mine, fiecare are un fixlaughing)Deci sa-mi iau scurta sau intr-adevar cele scurte nu se potrivesc cu evenimentul?big grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-i bai si asa ca sa economisiti bani puteti face doar cununia civila fara biserica si poti sa mergi si in blugi cu un tricou

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Sunt foarte multe persoane care merg la nuntă cu rochii scurte, nu ai fi singura. Nu mi se pare nimic în neregulă cu rochiile scurte la nuntă, sincer, fiecare se îmbracă cum vrea. Pe lângă asta, e vară. Ai muri de cald cu o rochie lungă, deci uite că sunt şi avantaje. happy

| Roxanaaaaaaaaa a răspuns:

Adevarul e ca multe persoane vin la nunti cu rochii lungi, dar merg foarte bine si cele scurte. happy