| Antonia90 a întrebat:

Duminica imi fac ziua de nastere si nu stiu cum sa ma imbrac laughing.
Fac 14 ani big grin. Ceva idei?

21 răspunsuri:
| SerenaCRK a răspuns:

La multi in primul rand happy. Depinde unde iti faci ziua. Daca o faci acasa, imbraca-te mai elegant dar tot casual cum ar fi o o pereche de skinny jeans si o bluza mai deosebita (nu exagera nici cu parul sau machiajul-crede-ma,cunosc persoane care au fost chiar penibile imbracandu-se in rochii cu trena in culori tipatoare,pantofii cu toc,parul facut la coafor si machiaj strident pentru o aniversare cu cateva persoane in casa laughing,mai simplu:mai frumos!). Daca mergi undeva sa ti-o sarbatoresti,atunci ar merge o rochita scurta, niste pantofii cu toc sau balerini, si accesorii. Oricum un singur lucru de retinut : simplitatea.

| Antonia90 explică (pentru SerenaCRK):

Pai o fac intr-o cofetarie big grin. Cunosc si eu genul de persoane descrise de tine laughing.Si multumesc pentru urare si pentru sfaturi! happy

| Graphee a răspuns:

La mulţi ani din partea mea! Să ai tot ce îţi doreşti. big grin Iar ideea cu pijamaua, este excelentă. laughing

| Antonia90 explică (pentru Graphee):

Multumesc mult! Asa e, @Adi73 e un geniu smug.

| MâţulMov a răspuns:

Cu haine...In generalbig grin
De preferabil noi.

| Antonia90 explică (pentru MâţulMov):

Da' doar nu vrei sa ma imbrac in costumul Evei? :O laughing))))

| ykrabor a răspuns:

Eu zic sa te imbraci in haine smug... Poti sa iei niste tenesi mai eleganti, cu niste blugi si o camasa + cateva accesorii si gata :d.

| Antonia90 explică (pentru ykrabor):

Ma asteptam si la raspusuri de genul prima parte a raspunsului tau.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pijamale. happy

| Antonia90 explică (pentru anonim_4396):

La asta ma gandeam si eu sa stii thinking Insa nu stiu pe care sa o iau pe aia cu floricele sau cu inimioare? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antonia90):

Votam pentru inimioare! happy E mai haios, decat floricele (alea sunt prea comune). Ideea e ca ar fi ceva mai aparte. Ar fi traznit sa-ti faci o freza usor rebela (sa nu spun sexi si sa fiu inteles prost) si sa apari cu pijamalele si ceva pantofiori cu toc.winking

| Antonia90 explică (pentru anonim_4396):

Perfeect! Asa ma voi imbraca, sa stiihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat: La multi ani, multa sanatate si dorinte corecte implinite! happy

| Antonia90 explică (pentru anonim_4396):

Multumeeesc mult! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antonia90):

Si sa primesti cadouri frumoase, care sa te bucure! Cand sufli in lumaraile d epe tort sa te gandesti ca unii de pe TPU iti canta La multi ani! Toate cele bune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antonia90):

Sa ne pove cum a fost. Ok?winking

| Antonia90 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc,asemenea.happy

| Antonia90 explică (pentru anonim_4396):

Sigurhee hee

| FanMTV a răspuns:

Imbracate cum iti place adica daca esti genu tipa dulce ia-ti o rochita iar daca esti tipa dura un tricou cu o camasa larga de asupra si niste blugi