| Polly_7765 a întrebat:

Salutare tuturor.
Revin cu o intrebare pentru voi. Duminica este ziua de nastere a prietenului meu.si inca sunt in dilema, deoarece nu stiu ce cadou as putea sa-i fac.
Ceva idei?happy

Răspuns Câştigător
| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Depinde ce varsta are prietenul tau? Un ceas de mana, o bratara de argint sau un parfum(daca ii stii gusturile). Bafta kiss

4 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

Pe tine intr-un costum de baie si cu fundita rosiesmugsmug in privat bineintelessmug

| Polly_7765 explică:

Are 15 anihappy
La asta ma gandeam si eu Denis.
Mersi mult:*

| alexa88 a răspuns:

O perna in forma de inimioara cu imaginea ta imprimata pe eawinking

| FashionDiva a răspuns:

Eu sunt de parerea ca cel mai special si deosebit cadou ar fi povestea voastra de dragoste publicata pe un site cu poze si chestii dragute. Intra aici si vezi www.ne-iubim.com. De asemenea ar mai fi dragut si sa ii cumperi o stea de pe cer :P eu am vrut asta dar nu venea la timp pentru ziua lui si am renuntat, Dar povestea mi se pare geniala :X:X