| LittleCreepyGirl a întrebat:

Duminica una dintre colege isi tine ziua de nastere intr`unu din cluburile din oras. Ce sa imi iau pe mine? Fara girly things.De obicei ma imbrac cu shoesi, skinny jeans, un tricou si hanorac. Ah da si imi plac chestiile vintage.

Răspuns Câştigător
| Joanne a răspuns:

Cu toate ca vestimentatia ta zi de zi e aceeasi, acum ai putea sa te imbraci putin diferit.
Cred ca ar trebui sa alegi ceva mai casual, sau chiar elegant. Incearca high heels, poti pastra skinny jeans si alege un top in care sa te simti bine. Felul hainelor depinde mult si de ora la care ar eloc petrecerea/evenimentul. Oricum, ca sa arati bine si sa atragi toate privirile incearca ceva mai glamour.
Multa bafta! si Sa te distrezi!

2 răspunsuri:
| coralia_5862 a răspuns:

Am o idee pentru tine :D daca zici ca esti in club nu cred ca iti vor ingeta picioarele am citit in bravogril ca tinuta ata este intrazneata dar si feminina http://s11.bdbphotos.com/images/orig/z/5/z5ewbyq3dww6qyde.jpg daca nu incerca niste jeans stransi un tricou lung si alb;)
fundita?;;)

| Candy a răspuns:

Pai incearca sa te imbraci in ceva negru asortat
o rochita( neagra ) cu o geaka de piele si cu o poseta tot de piele sau neagra sau alba
sa fie o rochita cam stramta nu una ca babele cum poarta una stramta neagra cu strampi de culoarea pieli,geanta ( piele sau neagra,alba { orce merge bine la negru sau alb }), o geaka de piele, niste pantofi albi negri dar cu tok si asortati si cam atat
daca nu ai o rochita neagra poti sa iti faci una iti ei o fustita neagra cu o bluza misto ( neagra ) poti s ate imbraci cu o rochita dar nu una pana la genunchi orce culoare ( orce se asorteaza cu negru si alb)

primesc fundita plz

good luckgood luckgood luckgood luckgood luckgood luckgood luckgood luckgood luckgood luckgood luck