| Rose_2860 a întrebat:

Dupa cat timp de aplicare masca pentru par cu ulei de masline si galbenus de ou da rezultate?thinking

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

La mine a dat rezultate dupa 1 luna de zile! ma spalam de 2 ori pe saptamana! e super! iti da o stralucire parului, apoi e mai puternic si nu imi mai cade cum imi cadea inainte! e super!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu chiar din prima! Asa cum a zis si @mary, vreo 5 spalari.

| Anca a răspuns:

De la prima utilizare ai sa observi ca, firele de par despicate, se hranesc si isi revin total!

| Summer Memories a răspuns:

Buna!

Eu am folosit-o pentru caderea parului, pentru ca imi cadea foarte mult, si mi-a dat rezultate dupa vreo 3 spalari, adica nu mi-a mai cazut parul dupa vreo 3 spalari, dar inca de la prima aplicatie aveam parul mult mai stralucitor si matasos.Este foarte buna si chiar merita incercata. happy

Sper ca te-am ajutat :*:*

| mary_5801 a răspuns:

Dupa vreo 4-5 spalari.si eu am folosesc si sunt multumita

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

O buna prietena a mea foloseste aceasta masca si este foarte multumita ( va da rezultate )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am observat rezultate după prima utilizare, dar cred ca depinde și de tipul de par oricum e foarte buna o recomand tuturor.La început o foloseam o data pe săptămână, acum o folosesc o data la 2-3 săptămâni.
Bafta.