| sweety9girl a întrebat:

Bune TPU! Este cineva de aici care a folosit masca de par Ayurvedica (ulei de masline si suc de lamaie )? s-au cunoscut rezultate dupa aplicare? Multumesc! Astept un raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Dacă o priveşti pe Madonna, poţi să fii sigură că există rezultate(este o fană a acestei medicine), trebuie să foloseşti ulei de măsline, si suc de lămâie în cantităţi egale, compoziţia rezultată se aplică pe păr şi se lasă să acţioneze 30-40 de min.Se spală cu sampon, şi se clateşte apoi foarte bine.Vei realiza un păr strălucitor şi plin de vitalitate.

| sweety9girl explică (pentru faramatania):

Da...stiu cum se foloseste, dar mai am o intrebare :uleiul de masline trebuie incalzit? Multumesc frumos! :*

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Uleiul,da,puţin călduţ, pătrunde mai uşor în firele de păr.

| faramatania a răspuns:

Pentru puţin:♫