| Clau20Clau a întrebat:

Dupa cat timp v-ati obisnuit cu aparatul de epilat?

4 răspunsuri:
| Metamorphose a răspuns:

Asta e probelma. Nu m.am obisnuit cu el. Asa că am renuntat.Si am inceput cu ceară. Mult mai simplu si mai putin dureros!

| Cherilyn a răspuns:

Prima oara m-am facut acum un an, si nu durea deloc, chiar ma faceam din placere... dar nu stiu de ce in ultimul timp ma doare foarte tare si imi ies si niste bubite ciudate...straight face
Oricum, depinde si de aparat...

| DLeonard a răspuns:

Dupa aprox. 3 epliari.

| Lia09 a răspuns:

Dupa vreo 3 utilizari. Durerea depinde si de cat de mari sunt firele de par. Cu cat is mai mari, cu atat e mai dureros!