| lolas23 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru epilat
ceara sau aparatul pentru epilat?

Răspuns Câştigător
| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Apratul

5 răspunsuri:
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Aparatul este mai indicat chiar daca te doare si ceara te doare mult mai rau si s-ar putea sa nu ia toate firele si o sa te doara foarte rau si la aparat mai e un avantaj ca poti sa te faci tu acasa sh sa te mai opresti daca te doare caci la saloane nu le intereseaza daca te doare le intereseaza sa termine cat mai repede!

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaaD a răspuns:

Ambele variante sunt bune deoarece firul de par o sa creasca mai rar dar eu optez pentru ceara pentru ca mi se pare mai putin dureroasa fata de aparat.

| Burondo a răspuns:

Buna. am incercta ambele varinte... cu aparatul mis epare o tortura copntinuaa! simti fiecare e par smulss I don't want to see..numi place deloc... si mia face si o graza de zbomot (bzz bzz) laughing

eu optez pentru cearaintradevar doare putin mai tare dar doare pe o durata ff scurta.

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Aparatul de epilat este mult mai bun decat ceara, o prietena a folosit ceara si nu ia epilat deloc. Dupa a folosit un aparat si a facut-o cu o piele finaa :X