| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Dupa ce fac baie ma dau cu spuma si dupa se onduleaza parul. Dar cand il pieptan dimineata nu mai e ca atunci. Ce sa fac ca sa ramana ca atunci cand l-am dat cu spuma? Nu vreau tratamente etc. solutii de par. Vreo idee cum sa-l pieptan?

8 răspunsuri:
| criisz a răspuns:

Il dai cu spuma din nou, sau folosesti fixativ pentru a ramane la stadiul in care era. ( E important sa nu-l mai piepteni atat timp cat pastreaza forma pe care ti-o doresti)

| Allexandraaa a răspuns:

Il dai cu fixativ thinking

| AstralConfessor a răspuns:

Simplu il dai cu spuma inainte de a pleca de acasa
il umezesti inainte

| robertyno97 a răspuns:

Inainte sa pleci undeva te piepteni cu un piepten umezit si dupa dai cu spuma inainte sa pleci undeva

| Jenny260198 a răspuns:

Nu te mai piepteni.SERIOS CHIAR MERGE! am incercat si eu.pentru ca daca tu il pipteni ti se descurca si ti se pace naspa. sfatul meu, nu.l mai pieptana.:*

| denisa100 a răspuns:

Fixativ

| adorada96 a răspuns:

Nu te mai pieptani dupa ce dai cu spuma

| glamvintage a răspuns (pentru adorada96):

Are perfecta dreptate! In plus, il poti usca dupa ce-l dai cu spuma cu un foehn cu difuzor! Bafta!