| annns a întrebat:

Fetelor, am o problema! Eu am de fel parul ondulat... dupa ce fac baie, dimineata am parul ondulat, dar problema e ca dupa cel pieptan imi sta foarte umflat, ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Iti recomand sa nu il mai perii.da-te cu o spuma pentru par ondulat si vei obtine niste bucle foarte frumoase.iti recomand spuma de la l`oreal e foarte buna si nu e lipicioasa.nu o sa il mai ai umflat dupa si va avea un aspect si mai frumos.

| annns explică (pentru Kasia):

Eu folosesc taft... cam cat costa una Loreal?

| Kasia a răspuns (pentru annns):

20 si ceva de lei.

7 răspunsuri:
| xFakeSmilex a răspuns:

Și eu am aceiași problema ca si tine. Dupa ce ma pieptan incerc sa il umezesc putin iar dupa aceea sa il prind. Daca il lasi o zi prins, iar apoi ii dai drumul si eventual daca ai folosestu putina spuna, parul tau va lua o "forma" foarte frumoasa. Incearca, sper sa reusesti.

| xFakeSmilex a răspuns (pentru xFakeSmilex):

Spuma* ( Si placa este o optiune... daca ai)

| Pussyyy a răspuns:

Daca vrei un par drept, atunci cind iti spelii parul prosopul il tii cam 15 min apoiin scoti iei fenul si il usuci, in timp ce-l usuci piepteni cu pieptenul si nu va fi chiar asa pufos PS nu folosi fixativ tu doar numai ce ti ai spalat si nu face sa til dai c fizativ doar il distrugi...

| TheBesT91 a răspuns:

Pai placahee heesau da cu putin fixativ sau apa happy

| annns explică:

Problema e ca nu rezista drept... il indrept mai mereu si dupa 1 sau 2 daca nu l-am pieptanat se onduleaza si se umfla sad