| AriaMontgomery a întrebat:

Dupa nuenumarate creme geluri si nu stiu mai cate produse impotrica acneeii, am reusit intr-un final sa scap de ea, deoarece mi-am inceput viata sexuala si am renuntat la toate produsele. dar acum am niste pete rosii de la cosuri pe obrajii si se vede urat. cu ce as putea sa ma dau sa nu mai am acele pete rosii"? funda.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acneea nu are treabă cu viața sexaulă, cine te-a mințit?
Ea este legată de dereglările hormonale ori infecții ale pielii!
Mergi pe cremă cu alantoină.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu are nici o legatura viata sexuala cu cosurile, este doar un mit fals.
Tinctura de propolis e buna in acest caz.
Te pup!

| onlyagirl a răspuns:

Incearca masca de fata cu argila activa si trandafir de la vivanatura.e buna.eu am folosit-o de 2 ori si deja vad rezultate :) eu am dat pe ea 7.5 lei de la plafar.incearca.am fost si eu la dermatolog, si...degeaba :-j nu au trecut, si mai stiu cazuri care au dat banii pe consultatii si creme, pastile si mai stiu eu ce de la dermato.in caz ca nu reusesti sa scapi de ele, fondul de ten acopera :-s te pup :* http://gabryelles-blog.com/review-masca-de-fata-cu-argila-viva-natura/

| Bybi a răspuns:

Mergi la un dermatolog. Un produs care i-a fost util unei persoane e posibil ca ție să nu-ți priască și să agravezi situația. Baftă!