| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, un an nou fericit.
Am si eu o problema, am cam scapat si eu intr-un final de o mare parte din cosuri, problema este ca mai am de la unele, semne sub forma de pete rosii nu cicatrice sau altceva, as vrea sa stiu si eu cum scap de aceste pete rosii, daca ati putea sa-mi spuneti din propria experienta (doar cine a trecut din prin asta). Oricum cine stie si are solutia sa scap intr-un timp foarte scurt sa ma ajute si pe mine cu un raspuns. Ofer funda! Multumesc frumos. big grin

3 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Am trecut prin asta...Mi-a dat doctora crema Effaclar M si Zineryt.

| Madesz a răspuns:

Chiar acum trec prin asta laughing laughing. Deci, pui o linguriță de bicarbonat de sodiu intr-un pahar cu jum. de pahar cu apă caldă. Amesteci bine. Și te dai. Funda?

| Mdadragostea a răspuns:

Hei! Ai putea sa iti cumperi de la farmacie Baneocin pulbere sau eritromicina -solutie cutanata. Ambele dau rezultate vizibile pe orice tip de ten