| Monica a întrebat:

Dupa parerea ta, cum ar arata o femeie perfecta? E mai importanta frumusetea interioara, sau fizica?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

In primul rand nu exista oameni perfecti, deci nici femei si nici barbati perfecti.In al doilea rand, nu as putea clasa care frumusete este mai importanta pentru mine, ambele ar trebui sa fie in echilibru.

Apache
| Apache a răspuns:

Nimeni nu-i perfect!

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Cum au spus si ceilalti, nu exista! straight face
Poate fi aproape de perfectiune, dar niciodata perfecta! tongue
Cum ar arata? Pur si simplu, sa fie naturala. love struck
Eu mi-o imaginez cu ochii verzi sau albastrii si parul brunet, nici slaba, nici grasa, dar cu forme. blushing :]
Si logic ca frumusetea interioara e mai importanta, ca si eca exterioara, pentru. ca asta observi prima data. :X
Te-am pupat, iubiita! :*

| KiddFaraSentimente a răspuns:

@GenOm, am probleme cu limba romana? raised eyebrows Despre ce vorbesti? laughing
Stiu ca nu exista, si repet : cum mi-o imaginez eu!
Cum ar arata in mintea mea o femeie, aproape de perfectiune, nu perfecta!
Fiecare cu parerea lui, dar sa stii ca inteleg pefect limba romana, nu-s analfabeta, ca multi altii de pe site!

| Flav a răspuns:

Nu exista perfectiune, dar frumusetea interioara pe care eu o astept de la o femeie este greu de atins, chiar daca eu sunt poate o lepra. Frumusetea fizica? Un pic mai frumoasa ca dreacu'. Nu iubesc femeia fiindca este frumoasa, ea e frumoasa fiindca o iubesc eu!

| Gizăz a răspuns:

Treaba cu bărbatul/femeia perfect(ă) e o prostie. Daca stai să cauţi persoana perfectă ai să mori singur aşa că mai coborâţi ştacheta. Dacă m-aş apuca să fac şi eu o listă „perfectă" m-aţi face misogin şi m-aţi înjura.

Perfecţiunea e relativă, nu mai cereţi definiţie pentru ea. Pentru mine contează şarmul, inteligenţa şi personalitatea la general mult mai mult decât frumuseţea fizică. Pentru alţii perfectă e o piţipoancă îmbrăcată în roz.

| foxi a răspuns:

Perfecta nu exista! pe gustul meu ar trebui sa aiba din toate cate ceva!

| Sua a răspuns:

Pentru mine femeia perfecta este aceea care nu este pitipoanca...

| Dianné a răspuns:

Nu prea exista perfectiune, nici cu privire la partea fizica, nici cu privire la partea psihicahappy. Toti suntem imperfecti! Si toti avem pacate! Nimeni nu e perfect.Nimic nu e perfect. O fiinta se naste, pacatuieste, greseste si moare.Frumusetea ca aspect fizic, e trecatoare! Dar cea interioara nu se schimba niciodatahappy.biine...la unele persoane in functie de anotimphee hee.
Pupicikiss

| cristiannn_8836 a răspuns:

Femeia perfecta?
Femeia perfecta e o femeie care e iubita:X!
Cel putin eu cred ca o femeie este perfecta daca este si se simte iubita de sot/iubit/familie, cat despre frumusete...nu conteaza infatisarea, inteligenta, conteaza doar personalitatea!big grin

| blagasamuel a răspuns:

Eu zic ca ambele
Dar cel mai imporatnt e frumusetea interioara
Frumusetea fizica e inselatoare!

| Larisa_7991 a răspuns:

Nu prea stiu cum sa exprim ca sa fiu inteleasatongueentru un barbat(baiat) femeia perfecta pentru el este cea pe care o iubeste cu adevarat, el poate transforma orice defect al ei intr-o calitete de care devine dependent:*:*Femeia perfecta este cea care iubeste si este iubita.Sufletul conteaza, frumusetea este irelevanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine frumusetea interioara conteaza.Asta pentru ca am vazut nenumarate persoane frumoase din puncte de vedere fizic si cu un caracter de rahat...happy

| DenY_6528 a răspuns:

E importanta frumusetea interioara. dar sa fie sh dragutabig grin

| fatalau100 a răspuns:

Fizica normal. Cine vrea o balena