| 4b a întrebat:

Frumusetea fizica are o mai mare importanta pentru tine decat frumusetea interioara?

Răspuns Câştigător
| Valentyno18 a răspuns:

Frumusetea interioara conteaza cel mai mult deoarece cea fizica este trecatoare.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea interioară nu se pierde, exterioară poate să se facă mai frumoasă sau mai urâtă, nu mizez pe cea din urmă.
Pa, pa.

| Lexus28 a răspuns:

Nuuuu!

| aDDa_4644 a răspuns:

Dupa parerea mea cea interioara.la cea fizica se poate lucra cu bani multilaughing :*

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Amandoua sunt destul de importante pentru mine.

| PetreConstanta a răspuns:

Frumusetea fizica nu m-a interesat nicidata asta trece cu timpul - sufletul conteaza

| Larisa7883 a răspuns:

Din pacate pentru multe persoane cea fizica este mai importanta, poate singura importanta.

| daniella9805 a răspuns:

Pai daca ai sufletul frumos emananezi (vb lu lavi din ilarianti) fericire si frumusete.deci mai bine ai un fizic urat dar esti un om de milioane decat sa nu se dea doi bani pe tine si sa ai o frumusete angelica

| flowerpower12 a răspuns:

Ambele conteaza pentru minebig grin

| Alexurukay a răspuns:

Nu nu conteaza cum arati ce e in interior conteaza

| Helpmeeveryday a răspuns:

Nu, bineinteles...Dar ca fiecare om frumusetea fizica este prima impresie despre un om.Il vezi pe strada si spui e urat sau frumos.

Frumusetea interioara este cea mai frumoasa, pacat de cei ce nu stiu sa o aprecieze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii spun ca cea interioara, insa si frumustea fizica are o importanta deosebita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice om isi doreste un aspect ireprosabil. Apreciez insa,frumusetea interioara, sufleteasca; pentru mine, nu are valoare.MULT SUCCES.

| Bob a răspuns:

De acord cu #Help!

| dreamgirls a răspuns:

Uneori da uneori nu adeca hai sa fim seriosi acum nu poti sa iesi cu unu/una oribil/a de prin gunoaie doar pentru ca il/o iubesti sau pentru ca te intelegi bine cu el/ea. tu ce crezi? laughing rolling on the floor

| ppitik a răspuns:

Eu cred ca amandoua sunte la fel de importante.
Nu poti iesi pe strada cu un om care arata ca un monstru indiferent de sufletul lui, dar de asemenea nu poti iesi cu un om care arata ft. bine si se comporta foarte urat cu tine. big grin