| CriSSa537 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce firma e mai buna Avon sau Oriflime? De ce?

Răspuns Câştigător
| Catheryne a răspuns:

Eu cred ca Avon deoarece sunt preturile mai mici si produsele mai de calitate(le-am incercat pe amandoua si am ajuns la concluzia ca Avon este mai buna). happy

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu votez Oriflame
am fost reprezentant la ambele, dar am ramas doar la Oriflame pentru ca Avon s-au dovedit a fi neseriosi
Produsele Oriflame sunt un pic mai scumpe dar mult mai bune

| Patty99 a răspuns:

Avon... reprezentatori sunt seriosi lucrurile bune avon este peste tot si poti comanda produsele sau le poti cumpara pe loc au mii de oferte si lucruri chiar si la 3 lei! eu raman la Avon!:* funda?puppy dog eyes

| Bitzzzz a răspuns:

Avon deoarece produsele sund mai bune, fata de produsele de la oriflamekiss
sper cu te.am ajutat
te pup:*

| erika13 a răspuns:

Si avon si oriflame sunt reprezentanta la ambele firme si imi place amandoua fiecare are avantaje si dezavantaje dar eu nu as renunta la nici-una daca doresti sa teinscrii la oricare astept mesaj

| TheLovelyGirl a răspuns:

Pai ce sa zic.eu votez avon

| TheLovelyGirl a răspuns:

Dupa mine... votez avon