| AvalohAlyn a întrebat:

Care este cea mai buna firma de electronice, dupa parerea voastra

Răspuns Câştigător
| OnWeed a răspuns:

Sony, Panasonic, Philips, Samsung...depinde in ce domeniu. De exemplu in televizoare, monitoare si camere foto/video Sony, Panasonic, Samsung si Nikon sunt foarte buni, in imprimate HP-ul, in telefoane Nokia, in sisteme home-cinema Sony si Samsung...In general concurenta se duce intre Sony, Panasonic si Samsung deoarece produsele lor au o calitate foarte buna si sunt foarte vechi pe piata.

10 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Printre cele mai tari firme, fiecare cu domeniul specific(Asphalt. Fucker are dreptate) NU sunt la noi in tara, sau sunt si nu a auzit nimeni - de ex: Eizo=No. 1 in lume ca si monitoare, CyberPower=No. 1 lume ca si UPS'uri, etc.

| LawR3n a răspuns:

Apple

| coosmin24 a răspuns:

Sony.No 1.

| cami_5314 a răspuns:

Sony, cu siguranta Sonyhappy Si pe locul doi sunt multe altele...

| vladimir23 a răspuns:

Sony, panasonic, Philips si cred ca sony e cea mai tare

| BiiBiis a răspuns:

Dupa parerea mea, Philips.

| Brigitta a răspuns:

Nu pot sa aleg una singura happy Imi plac asa: masina de spalat whirlpool, frigorifice arctic, sisteme audio/video sony, aragaz bosch, ingrijire personala remington si braun.

| Asphalt.Fucker a răspuns:

Pai fiecare firma este specializata intr-un domeniu de electronice/electrocasnice, dar mai este si norocul depinde cum il nimeri.

| laura64 a răspuns:

Sony si Philips.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sustin produsele romanesti, deci Arctic.