| NiceBaby a întrebat:

Dupa parerea voastra cum trebuie sa ma imbrac si sa ma comport ca sa fiu observata?

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Ca sa fii observata trebuie sa te bagi in seama si sa fii tu insusi, prietenii ma plac asa cum sunt: seriozitate 0, maturitate nu prea(doar cand trebuie) si in rest imi place numa sa ma distrez si sa rad non stop si sa glumesc laughing si asta le place cel mai mult.Fii tu insuti si comportate dragut si daca te cheama cineva la un suc sau ceva du-te si tu. O data ce refuzi numai esti invitata si a 2 oara. Sper ca ti-am fost de folos.Succes happy

11 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa fii tu insati si sa nu pari alta persoana.
Fii originala!
Pentru comportament...trebuie sa fii seriosa si distractiva atunci cand trebuie, nu tot timpul.
Trebuie sa fii indrazneata si prietenoasa cu oricine si sa nu intri in conflicte.Cand esti invitata le o petrecere sa mergi.
La imbracaminte...imbraca-te cum te simti cel mai bine si comod.Nu trebuie sa copiezi pe nimeni s-au sa incerci sa pari ceea ce nu esti.
Deci, raspunsul final:
-nu copia pe nimeni, imbraca-te cum te simti tu cel mai bine.
-fii indrazneata.
-fii prietenoasa cu orice, chiar si cu dusmanii si batranii.
-sa fii seroasa(cand trebuie.)
-fii funny(la fel cand trebuie.)
Totul are masura.
Sper ca te-au ajutat sfaturile mele.
Bye!wave
Biby

| Muflă a răspuns:

Mult magenta, țâțe d-alea de nu știi unde se termină și dansat pe masă = efect garantatwinking

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Mie nu-mi trebuie funda, nu stau toata ziua pe TPU doar ca sa primesc funde ca nu fac nimic cu ele. Oricum Mersi de compliment pup :X:X:*happy

| Simona a răspuns:

Sa te imbraci cum o faci de obicei si sa te comporti cum o faci tu...adica sa ai stilul tau!
Atunci vei iesi cu adevarat in evidenta...prin propriul stil!
Numai bine :*

| Deeaa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0&tx=132&ty=44

http://www.google.ro/......tp?/imgres 400&itbs=1&iact=hc&vpx=127&vpy=330&dur=667&hovh=167&hovw=302&tx=159&ty=122&oei=i4A0TZ7KJsvwsgbO8tSLCg&esq=1&page=1&ndsp=34&ved=1t:429, r:27, s:0&biw=1280&bih=909

http://www.google.ro/......tp?/imgres 1449&itbs=1&iact=hc&vpx=339&vpy=382&dur=225&hovh=225&hovw=225&tx=122&ty=135&oei=4YA0TZO7G8mGswbWv_GPCg&esq=3&page=3&ndsp=32&ved=1t:429, r:7, s:76&biw=1280&bih=909

http://www.google.ro/......tp?/imgres 4867&itbs=1&iact=rc&dur=224&oei=4YA0TZO7G8mGswbWv_GPCg&esq=9&page=7&ndsp=32&ved=1t:429, r:28, s:211&tx=45&ty=27&biw=1280&bih=909

Cam asa. LA MODA! :D

| NiceBaby explică:

BomBonik si Meimei. Imi plac raspunsurile, as da funda la ambele.Nu am crezut ca o sa am atitea raspunsuri

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Ar trebui sa fi nebuna si dezbracata sigur te vor observa toti

asa acum adev rasp ar trebui ca dintr-o data sa devi opusul tau e frte greu adica:
eu sunt foarte energica sunt nebhunalaughing si rad incontinu si intr-o zi stateam pe hol la geam si taceam toti se uitau la minelaughing[aia d la alte clase]unii vnea si ma intrebau cf? laughing incearca si uh

funda?:Xpuppy dog eyes

| Paty7 a răspuns:

Cel mai frumos este sa fii tu insati. Nu trebuie sa-ti iei alta personalitate ca sa fii observata.

P`pa!:*

| Andr3yCzz a răspuns:

Imbraca-te normal si fi tu insuti laughing

| dutetare93 a răspuns:

Eu zic sa fi TU! big grin, sa nu copiezi pe nimeni. pur si simplu TU! Sall

| ilb_7359 a răspuns:

Acum depinde in ce fel vrei sa fi observata daca vrei sa fi observata de un baiat ar trebuie bui sa te imbraci la moda si sa ai un comportament cat mai decent daca e prin preajma incearca sa il faci gelos, cum fac eu etc.detalii pe id-ul fionik18 saula nr de tel 0747486881 da mai degraba pe mess