| vasy24 a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma imbrac la banchet(sunt baiat). astept parerea voastra

18 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cu un sacou, camasa, pantaloni (pot sa fie de stofa, din alta culoare decat sacoul sau pot fi blugi clasici de culoare inchisa).
Camasa poate sa fie si alceva decat alba, poate fi ceva cu dungulite fine, in nuanta sacoului sau a pantalonului)

| bfvhjcv a răspuns:

Pai cu jeansi, o camasa, sacou si cu o cravata. a, si cu niste conversi, sau altceva, dar nu pantofi.ador cobinatia astalove struck=p~

Răspuns utilizator avertizat
| illydiamond a răspuns:

Http://www.shop.kenvelo.ro/......piept.html
http://www.shop.kenvelo.ro/jeans/2236-pantaloni-barbat.html (mai negri daca gasesti)
http://www.okazii.ro/......ered-.html (vesta de genul dar neagra/simpla)
http://www.envy.ro/......-Hero-8982

Eu asa m-as imbraca daca as fi baiat :)) Adica daca nu iti plac costumele e o tinuta buna;;)

Pai oricum ceva elegant! Un costum negru, o camasa aleasa dupa preferinte ( eu as zice mov sau bej ), o pereche de pantofi ( negri ) si o cravata in functie de culoarea camasii! happy

| Cristian55 a răspuns:

Cu ce te reprezinta, si in ce te simti tu bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi skinny niste tenisi eleganti si o camasa draguta.

| jasmine73 a răspuns:

Banchetul este o petrecere mai deosebita, itipropun un costum 3pieces:haina-vesta-pantalon, camasa si cravata, da trasnet
stii ce denota:siguranta ta, respectul tau pentru eveniment si pentru cei care te inconjoara, bunul gust, buna crestere si... te face sa arati trasnet, ador barbatii in costum

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| adelin2552 a răspuns:

Ghici? pur si simplu cu ce iti place tie, cu ce ai

| Placintica_8625 a răspuns:

Mie la banchet mi-a palcut cel mai mult de un baia.ai si acum mi-aduc aminte ce frms era.Era imbracat intr-o camasa simpla alba dar din aia nu gen camasa de scoala sau chestii o camasa mai de club, cu niste jeansi negri si cu o pereche de tenesi vintage(bascheti). Mama deci mureau fetele dupa el, mai ales eulaughingOricum sper ca tia-mdat o idee.winking

| florinz a răspuns:

Eu am avut niste panaloni care osicilau intre blugi si pantalon pentru costum si camasa.

| Whispers a răspuns:

Frate si eu am banchet vineri si mi-am cumparat un costum negru cu ceva dungi mai invizibile, papuci negri mai stralucitori, o camasa mov deschis si o cravata neagrahappy.

| Anonimaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Hei, incearca o pereche de blugi albi, cu tenesi negrii[cu alb etc stii genul] un tricou alb cu anchior intreab-o pe mama ta si iti va spune ce inseamna 1 sacou negru si tinuta ta este gata happy bafta :*

| Thedy a răspuns:

Presupun ca esti baiat si esti in clasa a 8`a. stiu cum e pentru ca anul trecut am avut si eu banchetulhee hee Daca ai un costum negru.ar merge o camasa de culoare deschis. un bleu sau un lila.depinde si de tenul tau! daca nu ai costum. o pereche de blugi mai eleganti, fara fermoare sau alte desene etc pe ei. o camasa mai lejera. nu asa de eleganta si niste tenesi mai eleganti in picioare! Distractie placuta

| SkyHawk a răspuns:

Cu smoking

| Bucur_Vlad_1999 a răspuns:

Imbracate ca un gangster adevarat