| Karmesytta a întrebat:

Dupa strand pentru intensificarea bronzului ce folositi?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Inainte de a ma bronza folosesc ulei de masline.
Te pup!

3 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Eu nimic... funda? big grin pai ce sa folosim baga si tu niste ulei de masline intimp ce faci plaja asta pentru intensificarea bronzului... si dupa strand dac simti nevoie da-i cu ceva iaurt. cam asta-r fii smenu deci nu ai de ce sa te agiti prea mult. ceau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea s-a inventat solarul si crede-ma ca nu patesti absolut nimic este foarte bun. Eu una ma simt asa de bine dupa ce ma bronzez la solar. Poti alege intre solar pat sau solar dus. Iti poti lua o crema cu intesificator cu autobronzant sau o crema ce contine pana la 30% autobronzant. Te bronzezi frumos si treptat in sensul ca tu stai la soare 5 ore pe cand la solar 6 minute deja ar fi undeva la 4 ore. Iar daca mai stai si la plaja o sa fie super.

| DownTheStairs a răspuns:

Pai daca doresti sa-ti intensifici bronzul ai putea folosi un autobronzant, insa si uleiul de masline e bun in timpul plajeihappyFundita?