| iLov3pitik1 a întrebat:

Cum se foloseste uleiul pentru intensificarea bronzului? In timp ce stai la plaja sau dupa?

Răspuns Câştigător
| Cris06 a răspuns:

In timp ce stai la plaja... Funda?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Uleiul pentru intensificarea bronzului se foloseşte pe durata expunerii la soare, un ulei cu SPF 2.

| ramonika125 a răspuns:

Dupa plaja, il aplici si bronzul tau va fi mai accentuat.pup funda?

| Elena1102 a răspuns:

Am si eu ulei si tot timpul mam dat in timp ce stau la plaja si sa stii ca am un pronz superb. Deci in timp ce stai la plaja. Funda?

| gabigabriel a răspuns:

Iti dai si stai la plaje. de ce iti mai dai dupa ce te ia soarele? funda?