| alllinutza a întrebat:

E adevarat ca daca ma vopsesc cand sunt pe ciclu menstrual, vopseaua nu mai prinde? sau prinde, iar apoi se decoloreaza foarte repede?

Răspuns Câştigător
| DeeaPustoaica a răspuns:

Hello. Mama s`a vopsit in perioada aia si s`a prins vopseaua. Si ea stia tot de chestia asta cu ciclul.La ea s`a prins. PWPIK fundita?big grin

14 răspunsuri:
| lola a răspuns:

straight face nu am auzit asa ceva. dar cine stiethinking

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Mei nu mai credeti in prosti!
Menstruati e menstruatie si toate superstitiile legate de ea sunt total false si prostesti!

| Silvia a răspuns:

Nu e adevarat, stai linistita.happy

| xibalba a răspuns:

Nu. Nu are nicio legatura.

| marsy a răspuns:

Nu cred in asa balade! tongue

| den a răspuns:

Eu mam vopsit de 2 ori...si s-a prinshappy nu cred in chestiile astea laughing

| dadaaaaa a răspuns:

Poi si eu am auzit..nuj daca e adevarat sau nuh

| tee a răspuns:

Exista sanse foarte mari sa nu iti prinda culoarea daca te vopsesti in perioada menstruatiei. In cazul unora se aplica, in timp ce in cazul altora nu prea, insa decat sa risti, mai bine eviti. Pe unele ambalaje ale vopselelor este precizat: "sa se evite folosirea in perioade critice". Daca vrei totusi sa incerci testeaza mai intai cu o singura suvita.

| scufitzaneagra a răspuns:

Mie mi s. a intamplat sa nu se prinda...deci exista posibilitatea...bye:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde te vopsesti ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se prindeee.

| pisciutza19 a răspuns:

Nu dar ai o piele mai sensibila in acea perioada si exista riscul sa faci bubite pe cap.

| lolfashion a răspuns:

Nu este adevarat. Doua prietene de ale mele s-au vopsit cand erau pe ciclu si nu li s-a intamplat nimic.

| alllinutza explică:

M-am vopsit.si a prins.acum mai ramane sa vedem daca se decoloreaza f repedehee hee multumesc pentru pareri.