| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am spalat pe cap azi si maine ma vopsesc are ceva? Se prinde vopseaua?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Da o sa se prinda. E bine ca te'ai spalat azi deoarece vopseaua se prinde mai bine pe parul curat decat pe cel gras.

10 răspunsuri:
| PufiCiufi a răspuns:

Da se prinde dar nu vad de ce te-ai spalat astazi ca maine dupa ce te vopsesti va trebui sa te speli iarasi. Oricum bafta!

| 0PopaPorno a răspuns:

Nu are nimic, ce sa aiba? laughing
Da, se prinde.

| AndyIQ a răspuns:

Da! Se va prinde.
Bafta!

| quartz1999 a răspuns:

Nu are absolut nimic. funda?

| kimmy7 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine este sa te vopsesti poimaine sa fii sigura ca se prinde. eu din cate stiu ca trebuie sa fie parul putin mai gras ca sa se prinda parul fiind cat mai curat nu prea ea contactul cu vopseaua.cel putin daca tot doresti sa te vopsesti maine eu iti propun sa stai cu 5-10 min mai mult cu ea in cap. bafta oricum :*

| n3odizZ a răspuns:

Nu nu are nimic garantez eu... dar sa fie uscat bine...

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Se prinde, dar mult mai bine se prinde cand parul e putin mai gras.happy

| KellyGreen a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Nu e adevarat, deoarece sebumul impiedica culoarea sa patrunda in firul de par.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar nu te mai spala 3 zile la cap dupa vopsire ca sa prinda culoarea.

| BibiBri a răspuns:

Da