| ioana_8259 a întrebat:

Fetelor spuneti-mi daca merge sa ma vopsesc blonda peste negru fara decapaj. se prinde vopseaua blond peste negru daca ma vopsesc de 2 ori in aceas zi?

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Iubita,te poti vopsi si de 10 ori in aceeasi zi,nu exita!
Nu ti va iesi niciodata blon,trebuie sa te decolorezi si dupa sa ti aplici vopseaua,dar treaba cu decoloraul,te sfatuiesc sa mergi la un salon, pentru ca ei stiu de ce concentratie ai nevoi si i plus ai diverse masti, pentru nu a arde firul de par!
Eu am fost vopsita negru de la 18 ani si m am gandit sa-mi schimb un pic nuanta, alegand un caramel.
Vreau sa ti spun ca 2 tuburi de DECOBEZ mi a trebuit si parul meu nu s a decolorat in intregime.
Important e, ca am reusit intr un final!
T pup, bafta!

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669