| Iiulia a întrebat:

E adevarat ca daca nu mananci dupa ora sase, slabesti?

Răspuns Câştigător
| Anna_1282 a răspuns:

Nuu.asta e o prostie, faza cu ingrasatul depinde si de organism, nu nu mai diete si chestii din asteastraight face

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Da.eu am facut asa si am mai slabit.

| MaraMărr a răspuns:

Ei bine draga Iulia nu este adevarar dar este bina sa mananci pana la sase pentru a`ti pastra sanatatea [ pentru ca organismul sa poata digera in cele 3 ore, daca mananci mai tarziu si te culci te ingrasi straight face ]

| Jasminee a răspuns:

Eu am facut asta si am slabit. acum nu va contrazicwinking

| Fantomita a răspuns:

Buna,iti spun direct NU e adevarat, cine ti-a spus? Eu am 13 ani si am 45 kg si mananc si la ora 23 si tot atat am si dimineata depinde de organism cum a zis ANNA

| IoanaH a răspuns:

Daca te indopi cu tot felul de prostii nu ai nici o sansa, si nu, nu e o prostie.Mancatul inainte de ora sase ajuta, dar ca element al unei diete echilibrate in niciun caz nu va veni zana kilogramelor in plus daca mananci cartofi prajiti, pizza si alte chestii...

| îîîîîî a răspuns:

Da, sigur... laughing peste 5 ani straight face

acum serios...
trebuie sa faci sport daca VREI sa slabesti straight face

daca ar fi asa simplu... sa nu mananci dupa 6... laughing