| Nicoleta99_2733 a întrebat:

E adevarat ca ...de fapt eu am auzit ca oja iti intareste unghiile... e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Krauser a răspuns:

Da iti intareste unghiile.

5 răspunsuri:
| Luy a răspuns:

Poate intaritorul de unghii dar nu si oja aia e mult prea toxica ca sa le intareasca.Cand o ai pe unghii normal ca ti se par mai tari dar dupa ce le stergi o sa vezi ca nu sunt chiar asa intaritelaughing.Sa numai punem in calcul si acetona care si aia distruge unghiile.Eu stiam de zeama de lamaie.Sa te dai cu zeama de lamie pe unghii sau sa le tii in zeama putin si o sa ai un rezultat mai bun.Eu n-am incercat.

| Cineva3 a răspuns:

Lacul iti intareste unghiile nu stiu daca si oja

| Carla12 a răspuns:

NU! Exista oja speciala cu intaritor.

| greeneyesforever25 a răspuns:

Este adevarat, si eu am incercat si acum le am mai tari.

| oana_3059 a răspuns:

Nu e adevarat! Iti mananca din calciu si ti le subtiaza