| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca pudra de talc se poate folosi si ca inlocuitor de sampon uscat?

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu, o foloseşti doar ca să maschezi puţin părul îngrăşat. Şi se foloseşte foarte foarte puţin că altfel se vede urât. Şi numai în cazuri de urgenţă, când n-ai timp să te speli.

| afrodita3333 a răspuns:

Da,se poate folosi dar sa perii bine parul dupa ce o aplici ca si cu samponul uscat, si praful de copt se pot folosti dar nu stiu cat de bine fac acestea la par asa ca, foloseste-le numai in cazuri de urgantawinking

| OoBunnyoO a răspuns:

Are cam acelasi efect, insa nu stiu cat de ok este pentru par si pentru pielea scalpului sa o folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.