| petitdreamer a întrebat:

E adevarat k Laura Vass a murit in accident de masina?

Răspuns Câştigător
| Zoombe3 a răspuns:

Sunt niste mesaje create de niste cretini care se trimit in lant prin messenger. laughing rolling on the floor Nu e moarta nici Laura si nici tatae si Caddy de la BUG.

188 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e in germania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit laura vass ce-i cu voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza oricum am auzit ca e in strainatate la ce conteazaoricum am auzit ca e in strainatate la produs
eu sunt din vaslui si stiu mai binewinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit...de ciuda ca nu mai poate canta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi spun pe acasa ce s-a intamplat cu adevarat ora 17:00!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit a aparut astazi 23 noiembrie la povestiri adevarate ce mai ziceti a aparut moarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma nu e moarta ca totusi a fost cantareata sh plus de asta cand a murit regretata nevasta lui Florin Salam s-a facut atata tam'tamn pe la posturile de televiziune si nu cred ca pentru Laura Vass nu s'ar fi facut nimictongue... minciunioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fata mea stai u linistita traieste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie si eu vreau sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca e vasluianca de-a mea si nu crd tot ce se vb despre a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-uri de cocalari... cum poti sa pui intrebarea asta? nu te uiti in oglinda dimineata cand te speli pe ochi sau u nu te speli pe ochi, ce prost, normal ca nu e moarta mai boule, iti dai seama ca era pe OTV de atunci. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar daca aflati ceva mai scrieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu am auzit multe despre Laura Vass...Nu stiu ce sa ma cred ...am auzit ca a murit in accident de masina, dupa care am auzit ca a fugit de navasta lui bursuc dupa ce a tunso la chelie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e moarta! laughing laughing laughing... Terminati tongue e bine... asta e trebuie sa revina neaparat love struck ca era tare buna :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa moara e deja nemuritoare cu melodiile ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta este o barfa inventata de niste prosti care n-au ce face.Nu e moarta, traieste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este adevarat pentru ca sunt prietena cu ea si traieste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred sunt niste palavre oricum daca ar fi adevarat mi-ar fi parut rau era/este frumoasa si are/avea o voce extraordinara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracu so cante ce sa stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a murit dar nu in accident sa omorat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e moarta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e moarta traeste si cred ca cei care posteaza tot felul de poze sunt niste idioti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este pentru. ca am vazut-o pe you. tube pe petourile povestiri adevarate in carne si oase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura vas traieste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat.Laura nu a murit:O...Doamne Fereste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit, am auzit eu la schimb de mame unde intreba fiica unei concurente daca a murit laura, si ia-u spus toti ca nu au murit sa stea linistita, laura este in bucuresti. dar sta ferita de parinti