| anonim_4396 a întrebat:

De ce s-a spus ca laura vass a murit?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cam din acelasi motiv din care s-a spus ca Eminem a muritraised eyebrows
Strategie de marketing

| anad a răspuns:

La acest link ea explica misterul disparitiei http://www.acasatv.ro/......viata.html (si video)

| anad a răspuns:

@gabryel, chiar crezi ca aveam nevoie sa te copiez? Ai vazut la cate minute a aparut raspunsul meu dupa al tau? Sincer, regret ca poti sa crezi asa ceva!

| Nita a răspuns:

Pentru ca e manelista laughing

| HBK a răspuns:

Niste tampenii aparute in ziar postate de niste ziaristi cu foame de subiecte. A aparut astazi "La Shueta cu Bahmu" in direct. Ce minti bolnave in mass-media.

| gabryel a răspuns:

Baaa ce copiaza unii raspunsurile, se vede ca e foame de funde...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru reclama.Numai ai revistele ce sa mai spuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De cuda
finca, o invidiaza.