| deeutsa a întrebat:

am si eu o intrebare... ce s`a intamplat pana la urma cu Laura Vass? unii zic ca a murit...altii ca a plecat in Londra...multumeschappy

Răspuns Câştigător
| mIsTeR a răspuns:

Eu am auzit cai plect in londra nu cred ca a murit

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Habar nu am cine este dar cand am vazut ca este manelista m-am bucurat si mai mult, fiecare cu gustul sau, asta e.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Endofstory- cum nu am auzit nici eu de Laura Vass...am dat search pe google...si gasesc o pagina de wikipedia: "Laura Rebeca Popescu, mai bine cunoscută sub numele de scenă Laura Vass (n. 4 august 1988, Vaslui), este o cântăreaţă română de manele."

ea e o cantareata romana...nu romanca rolling on the floor se vede ca ceva fan de-al ei a scris chestia asta...altfel...nu`mi explic.

| endofstory a răspuns:

Ma intrebam de ce nu am auzit niciodata absolut nimic de Laura Vass... si m-a lamurit google... sper sa fie la Londra... de tot

| amberjuly a răspuns:

Cine e aia rolling on the floor)? cantareata de manele laughing? prea tare numele - vass de la ce-o fi venind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Laura Vass a fost plecata o perioada la Londra la fratele ei

| bughy_1232 a răspuns:

Yo stiu ca e moarta
dar daca nu e nu e mare branza k si asa nu era prea talentata