| anonim_4396 a întrebat:

Laura Vass e moarta? Daca da, cum a murit si unde e inmormantata?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Nu este moarta. Exista cateva zvonuri despre ea cum ca s-ar fi culcat cu Dan Bursuc si de aceea nu mai canta.

648 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Nu este moarta....cica a ales iubirea inaintea carierei...asa spune Dan Bursuc. Si in plus mai sunt zvonuri cum ca s-ar fi culcat cu dana bursuc, nevasta acestuia a prins-o si a tuns-o cheala. Ea acum se ocupa cu prostitutia si drogurile. La tv lumea spune ca a vazut-o prin vaslui, altii cica ar fi vazut=o prin Sri Lanka laughing Acum doar ea stie pe unde sta si ce face exact. Cert e ca nu mai canta.

| BUBULINA a răspuns:

Bn daca ar fi unde e inmormantata?

| Orannginna a răspuns:

Mda... i'a ramas maneaua'n gat! oh go on

| rebb a răspuns:

Ce treaba are phoebe tonkin cu asta?!

| djacido a răspuns:

Ba e maorta.laughing

| rebela a răspuns:

Unele raspunsuri de aici chiar sunt aiurea si de prost gust daca nu stiti sigur despre ea nu mai vorbiti.Laura Vass nu e MOARTA.Astia care zic pe aici pe la raspunsuri ca e verisoara ei si nu stiu cum fac misto da acum Laura sa facut bruneta si ii sta foarte bine si prima data a aparut la Poavestiri adevarate si a spus ca zvonurile despre ea sunt o minciuna da mai demult.Si ieri pe 12. 03 a fost in emisiune la Sueta cu bahmu si a cantat buzele tale da pe alt rit sa dati pe net poate gasiti da ea nu e moarta si nu a mai aparut pe la tv ca a fost plecata mult timp cu iubitul ei care se spune ca a ''furat-o''

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Iertaţi-mi vă rog ignoranţa şi incultura, dar am văzut cam multe răspunsuri pe aici. Cine e Laura Vass?

Răspuns utilizator avertizat
| lifeistough a răspuns:

547 de raspunsuri?! WOW asta cred ca e intrebarea cu cele mai multe raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu e moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e moarta... e pacat ca era super cand canta cu sorin, copilul de aur...sincer mi-ar placea sa isi reinceapa cariera...:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vass e moarta... mi-a spus niste vecini de ai ei din vaslui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU STIU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E moarta
accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca a murit dar poate fi posibil sa fi murit nu a mai aparut pe nicaieri nici in ziare sau la tv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde este de ce a disparut din lumea muzicala a murit sau s-a retrasdin muzica voi ce stiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai ea stie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca este moarta... daca a murit de ce nu se aude nimic prin presa? cred ca se zvonea pana acum de mult! asa ca cine zice ca a murit...sa lase vrajelile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stytu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu a vrut sa o dea pe youtube sau poate pe prin alte tari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca laura vass a murit antrun acident de masina ca o aratat la tv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma astia care intreaba daca arata ceva in presa nu arata a murit de mult ...si de aceea nu mai arata cred...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce s-a intamplat cu ea chiar vreau sa aflu daca aflati ceva ma gasiti pe id adytza_17k

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bahh eu sunt verisoara ei asa ca ea a murit nu va mint la fel ca si phoebe tonkin saraca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti-mi si mie ce s-a intamplat cu laura vass pe id-ul.soryngeo.va rog frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Grazzie mille sono contenta