| anonim_4396 a întrebat:

ce credeti, unde este laura vass? a murit? daca da, cum, cand, de ce, unde este inmormantata? daca nu, unde este, si de ce a disparut din muzica muzicala? voi ce credeti? fundita :*:*

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor)))))) dumnezeiasca faza, sa moara ( nu laura VA$$, asa in general).

| ELLSSA a răspuns:

Ti-e dor de tigancusa?

| ecristinamc a răspuns:

Laura Vass a revenit, e mai frumoasa ca niciodata si mai jos este confirmarea ei de ce s-a retras din muzica si care este de fapt tot adevarul despre ea si ca nu e precum credea lumea.

S-a auzit ca artista ar fi murit intr-un accident de masina. Apoi, ca de fapt ar fi fost arestata in Anglia, pentru trafic de droguri. Pe internet circula zvonuri care mai de care mai bizare. Ca ar fi ba in Vaslui, ba in Canada, ba... chiar in Sri Lanka!
Misterul disparitiei Laurei Vass se adanceste! Dupa ce Dan Bursuc a vorbit in exclusivitate, la "Povestiri adevarate", despre bizara disparitie a artistei, au aparut noi barfe. Fanii cantereti au urmarit cu sufletul la gura aceasta poveste si au continuat sa lanseze tot felul de zvonuri. Unii sunt siguri ca Laura Vass traieste si ca se afla bine-merci la Londra.
Mai sunt voci care continua sa sustina ca Laura Vass a murit, iar unii fani par deja resemnati. Altii insa se intreaba daca nu cumva artista asteapta sa ii expire contractul semnat cu Dan Bursuc pentru a se putea intoarce in tara
Ii este teama oare de Bursuc? Intrebarea este legitima, insusi Bursuc declarand ca a avut divergente cu artista dupa ce aceasta l-a lasat balta cu doar putin timp inainte de lansarea filmului "Poveste de Cartier". I-a fost folosita doar vocea, jucand in locul ei actrita Monica Merisan. Dan Bursuc are multe sa ii reproseze. In primul rand, faptul ca a pus iubirea inaintea profesiei.
In studioul „Povestirilor adevarate" au fost invitati Dan Bursuc, Sorinel Copilu de Aur, Monica Merisan, bruneta care a jucat in „Poveste de cartier", si... surriza, chiar Laura Vass!
Laura Vass a venit in studioul emisiunii si a vorbit despre asa-zisa disparitie. Ea a venit cu un nou look, cu parul saten inchis, de lungiume medie.
Ea spune ca Dan Bursuc a avut dreptate: ea a pus mereu dragostea pe primul loc. A fost intr-adevar la Londra, unde are multe rude, stabilite acolo de peste 15 ani. Fratele ei este acolo de 3 ani de zile si Laura il viziteaza uneori.
Toate zvonurile legate de disparitia sau moartea ei i s-au parut foarte ciudate, dar nu e prima data cand apar astfel de barfe legate de ea.
Laura spune ca nu s-a pus niciodata problema de a avea o relatie cu Dan Bursuc, asa cum s-a spus. In casa lui a fost mereu tratata ca un copil al familiei
A fost, intr-adevar, un scandal, legat de fosta iubita a actualului ei partener. Dan Bursuc spune ca „scumpea lui doamna", adica sotia sa, stie deja ca are acasa un baiat cuminte si n-are de ce sa-si faca griji in ceea ce priveste relatia lor.
Dan Bursuc spune ca Laura Vass a imprimat piesele din filmul „Poveste de cartier", dar rolul principal feminin a fost interpretat de Monica Merisan, pentru ca Laura nu a mai putut juca. Monica si-ar fi dorit sa fie vocea ei imprimata, dar nu mai era timp pentru asta.
Sorinel Copilu de Aur spune ca s-a inteles foarte bine cu Laura Vass si au fost mereu prieteni, au imprimat cateva piese impreuna, dar nu au format niciodata un cuplu.

SURSA:http://alungaplictiseala.myfreeforum.org/......__t_6.html

| Allexaandraa a răspuns:

Laura Vass nu a muritwinkinga reaparut pe piata muzicala cu melodii precum Nebun de legat, Vreau sa ma marit cu tine, Hai jura ca ma iubesti etc... a aparut si la tvhappya aparut peste totlaughingdeci e vielaughingnu a muritlaughingdoar s-a retras un pichappydin cauza coafuriilaughing.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Eu cred ca a murit si bine a facut iar daca na murit ar fi timpu sa moara. tongue white and proud 14 laughing

| RфZaημtzα a răspuns:

Nu a murit. Pur si simplu poate s-a retras putin din televiziune, de pe sticla cu s-ar zice, cred.Asta e parerea mea.
Xoxo.Livia.

| karina_5950 a răspuns:

Nu a murit am vazut un interviu cu ea, a fost plecata la Londra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a apucat de filme pornowinking