| AnoAnonima0 a întrebat:

E bine sa am parul electrizat? Îmi sta foarte infoiat si am fire rebele.E normal?

Răspuns Câştigător
| Goddess23 a răspuns:

Parul se electrizeaza datorita produselor de styling folosite. Daca iti place sa ai parul rebel, in toate partile aunci e bine daca nu poti folosi alte produse de par de ex balsam sampon si o masca de par care sa iti faca parul mai usor de aranjat. Ca ai parul infoiat si electrizat nu inseamna ca ai o boala ceva, deci nu e anormal.

1 răspuns:
| maria4320 a răspuns:

Gasesti sampoane si spray-uri anti-frizz daca vrei sa-l potolesti.Mie imi place volumul la par, muuuult ☺